E-hód országos informatika verseny | ||
HELYEZÉS | GYERMEK NEVE | OSZTÁLYA |
I. | Egyed Zalán | 4.c |
III. | Fenyvesi Kristóf | 4.c |
V. | Tranker Tímea | 4.a |
Bolyai megyei matek | ||
HELYEZÉS | GYERMEK NEVE | OSZTÁLYA |
1. | Takács Fanni, Trenka Olivér, Sarok Bence, Zolta Csaba | 4.c |
7. | Léhner Zalán, Németh Tamás, Tranker Tímea, Hederics Lili | 4.a |
Bolyai országos matematika | ||
HELYEZÉS | GYERMEK NEVE | OSZTÁLYA |
10. | Takács Fanni, Trenka Olivér,Sarok Bence, Zolta Csaba | 4.c |
Kenguru matekv. | ||
HELYEZÉS | GYERMEK NEVE | OSZTÁLYA |
5. | Péntel Luca Napsugár | 4.c |
8. | Takács Fanni | 4.c |
2. | Németh Tamás | 4.a |
Zrínyi matekv. megyei | ||
HELYEZÉS | GYERMEK NEVE | OSZTÁLYA |
6. | Péntek Luca Napsugár | 4.c |
9. | Bokrossy Péter | 4.b |
Zrínyi csapat | ||
HELYEZÉS | GYERMEK NEVE | OSZTÁLYA |
1. | Péntek Luca Napsugár | 4.évf 4.c |
Bokrossy Péter | 4.b | |
Turcsik Zsófia | 4. a | |
Pázmánd Kempelen matekv. | ||
HELYEZÉS | GYERMEK NEVE | OSZTÁLYA |
5. | Zolta Csaba | 4.c |
3. | Tölgyesi Zénó Benedek | 4.b |
6. | Turcsik Zsófia | 4.a |
Alapműveleti matekv. | ||
HELYEZÉS | GYERMEK NEVE | OSZTÁLYA |
6. | Malét-Szabó Márton | 4.c |
Széna Téri nyelvészv. | ||
HELYEZÉS | GYERMEK NEVE | OSZTÁLYA |
2. | Takács Fanni | 4.c |
Nyelvész anyanyelvi v. | ||
HELYEZÉS | GYERMEK NEVE | OSZTÁLYA |
5. | Takács Fanni | 4.c |
2. | Bokrossy Péter | 4.b |
7. | Farkas Luca | 4.b |
Bolyai anyanyelvi megyei | ||
HELYEZÉS | GYERMEK NEVE | OSZTÁLYA |
6. | Sarok Bence, Zolta Csaba, Takács Fanni,Trenka Olivér | 4.c |
5. | Bokrossy Péter, Szuna Szonja, Balangó Lili, Paska Botond | 4.b |
Lyvagy j helyesíró v. megyei | ||
HELYEZÉS | GYERMEK NEVE | OSZTÁLYA |
3 | Szőke Roland | 4.c |
Rákóczi Kupa Szövegértés v. | ||
HELYEZÉS | GYERMEK NEVE | OSZTÁLYA |
1. | Péntek Luca Napsugár | 4.c |
Csapatcsata | ||
HELYEZÉS | GYERMEK NEVE | OSZTÁLYA |
2. | Sipos Ádám | 4.b |
Tranker Tímea | 4.a | |
VOKE szavalóv. | ||
HELYEZÉS | GYERMEK NEVE | OSZTÁLYA |
2. | Sarok Bence | 4.c |
Versíró v. | ||
HELYEZÉS | GYERMEK NEVE | OSZTÁLYA |
2. | Takács Fanni | 4.c |
Bendegúz anyanyelvi v. megyei döntő | ||
HELYEZÉS | GYERMEK NEVE | OSZTÁLYA |
2. | Takács Fanni | 4.c |
Móra-Hétvezér | ||
HELYEZÉS | GYERMEK NEVE | OSZTÁLYA |
1. | Bokrossy Péter, Szuna Szonja, Balangó Lili | 4.b |
Kalmár L. mat.verseny | ||
HELYEZÉS | GYERMEK NEVE | OSZTÁLYA |
1. | Fekete Zsófi | 4.b |
3. | Angyali Bence | 4.b |
4. | Kerti Péter Flórián | 4.b |
Tudásbajnokság országos mat.verseny | ||
HELYEZÉS | GYERMEK NEVE | OSZTÁLYA |
19. | Angyali Bence | 4.b |
TEK verseny | ||
HELYEZÉS | GYERMEK NEVE | OSZTÁLYA |
1. | Bokrossy Péter, Szuna Szonja | 4.b |
2. oldal / 2