E-hód országos informatika verseny
HELYEZÉS GYERMEK NEVE OSZTÁLYA
I. Egyed Zalán 4.c
III. Fenyvesi Kristóf 4.c
V. Tranker Tímea 4.a
     
Bolyai megyei matek
HELYEZÉS GYERMEK NEVE OSZTÁLYA
1. Takács Fanni, Trenka Olivér, Sarok Bence, Zolta Csaba 4.c
7. Léhner Zalán, Németh Tamás, Tranker Tímea, Hederics Lili 4.a
     
Bolyai országos matematika
HELYEZÉS GYERMEK NEVE OSZTÁLYA
10. Takács Fanni, Trenka Olivér,Sarok Bence, Zolta Csaba 4.c
     
Kenguru matekv.
HELYEZÉS GYERMEK NEVE OSZTÁLYA
5. Péntel Luca Napsugár 4.c
8. Takács Fanni 4.c
2. Németh Tamás 4.a
     
Zrínyi matekv. megyei
HELYEZÉS GYERMEK NEVE OSZTÁLYA
6. Péntek Luca Napsugár 4.c
9. Bokrossy Péter 4.b
Zrínyi csapat
HELYEZÉS GYERMEK NEVE OSZTÁLYA
1. Péntek Luca Napsugár 4.évf 4.c
  Bokrossy Péter 4.b
  Turcsik Zsófia 4. a
Pázmánd Kempelen matekv.
HELYEZÉS GYERMEK NEVE OSZTÁLYA
5. Zolta Csaba 4.c
3. Tölgyesi Zénó Benedek 4.b
6. Turcsik Zsófia 4.a
     
Alapműveleti matekv.
HELYEZÉS GYERMEK NEVE OSZTÁLYA
6. Malét-Szabó Márton 4.c
     
Széna Téri nyelvészv.
HELYEZÉS GYERMEK NEVE OSZTÁLYA
2. Takács Fanni 4.c
     
Nyelvész anyanyelvi v.
HELYEZÉS GYERMEK NEVE OSZTÁLYA
5. Takács Fanni 4.c
2. Bokrossy Péter 4.b
7. Farkas Luca 4.b
     
Bolyai anyanyelvi megyei
HELYEZÉS GYERMEK NEVE OSZTÁLYA
6. Sarok Bence, Zolta Csaba, Takács Fanni,Trenka Olivér 4.c
5. Bokrossy Péter, Szuna Szonja, Balangó Lili, Paska Botond 4.b
     
Lyvagy j helyesíró v. megyei
HELYEZÉS GYERMEK NEVE OSZTÁLYA
3 Szőke Roland 4.c
     
Rákóczi Kupa Szövegértés v.
HELYEZÉS GYERMEK NEVE OSZTÁLYA
1. Péntek Luca Napsugár 4.c
     
Csapatcsata
HELYEZÉS GYERMEK NEVE OSZTÁLYA
2. Sipos Ádám 4.b
  Tranker Tímea 4.a
     
VOKE szavalóv.
HELYEZÉS GYERMEK NEVE OSZTÁLYA
2. Sarok Bence 4.c
Versíró v.
HELYEZÉS GYERMEK NEVE OSZTÁLYA
2. Takács Fanni 4.c
     
Bendegúz anyanyelvi v. megyei döntő
HELYEZÉS GYERMEK NEVE OSZTÁLYA
2. Takács Fanni 4.c
     
Móra-Hétvezér
HELYEZÉS GYERMEK NEVE OSZTÁLYA
1. Bokrossy Péter, Szuna Szonja, Balangó Lili 4.b
     
Kalmár L. mat.verseny
HELYEZÉS GYERMEK NEVE OSZTÁLYA
1. Fekete Zsófi 4.b
3. Angyali Bence 4.b
4. Kerti Péter Flórián 4.b
     
Tudásbajnokság országos mat.verseny
HELYEZÉS GYERMEK NEVE OSZTÁLYA
19. Angyali Bence 4.b
     
TEK verseny
HELYEZÉS GYERMEK NEVE OSZTÁLYA
1. Bokrossy Péter, Szuna Szonja 4.b
     
 

 

 

 

Megyei játékos német csapatverseny
HELYEZÉS GYERMEK NEVE OSZTÁLYA
I. (csapat) Kocsis Csanád 6.a
  Takács Linett Luca 6.b
  Zeiler Rausch Réka 6.a
     
"Winterbräuche" német nyelvi csapatverseny
HELYEZÉS GYERMEK NEVE OSZTÁLYA
IV. (csapat) Benesóczky Csongor 5.c
  Novák Péter 5.c
  Szűcs Elizabet 5.c
     
"Winterbräuche" német nyelvi csapatverseny
HELYEZÉS GYERMEK NEVE OSZTÁLYA
VII. (csapat) Benyovszki Borbála 5.c
  Nagy Emese 5.c
  Szablics Jázmin 5.c
     
Nyelvvizsga- Alapfokú C
HELYEZÉS GYERMEK NEVE OSZTÁLYA
  Szabó Eszter 8.c