A 2026/2027. tanévre történő általános iskolai beíratásra 2026. április 23-án és április 24-én kerül sor 8-19 óra között. Az első évfolyamra történő beíratáskor a személyes megjelenés kötelező.

A közleményt az alábbi linkre kattintva tekinthetik meg:

hirdetmény_A Székesfehérvári Tankerületi Központ közleménye a 2026-2027-re történő általános iskolai beiratkozásról.pdf